Tezmaksan Online Cnc Yedek Parça Satış Sitesi

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ İZNİ

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ İZNİ

 

Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve İştirakleri/Grup Şirketleri (“Tezmaksan”) sunulan hizmetlerle ilgili bildirim ve fırsatlardan faydalanabilmek için gerekli pazarlama faaliyetlerinin yapılabilmesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması, müşteriye yeni çıkarılan ürünler hakkında reklam yapılması hizmetlerinin sunulabilmesi amaçları ile www.tezmaksan.com, www.parkurda.com, www.kapasitematik.com, www.tezmaksanonline.com, www.tezmaksanrobotik.com web siteleri aracılığıyla Tezmaksan ile paylaşmış olduğum veya ilerleyen dönemlerde paylaşacağım telefon, e-posta ve mobil uygulamalar aracılığıyla adresimin kullanılmasına ve işbu iletişim araçları ile şahsımla iletişime geçilmesine, bu kapsamda paylaşmış olduğum bilgilerin Tezmaksan, Tezmaksan’ın iştirakleri ve bağlı ortaklıkları tarafından saklanmasına, kullanılmasına, Tezmaksan tarafından her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesine ve ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına onay veriyorum.

 

İşbu Ticari Elektronik İleti izni https://www.tezmaksanonline.com/kisisel-verilerin-korunmasi-islenmesi-ve-saklanmasi-politikasi linkindeki Kişisel Verinin Korunması ve İşlenmesi Politikası metninin ayrılmaz bir parçasıdır.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır Tezmaksan - Tezmaksan Online Cnc Yedek Parça Sitesi © 2024. Sitemizde Dolar ve Euro kurlarının durumu anlık değişiklik göstermektedir. Garanti süresi ürün Tezmaksan personeli tarafından montaj yapılması durumunda 6 ay dır.