Tezmaksan Online Cnc Yedek Parça Satış Sitesi

Açık Rıza Beyan Formu

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYARINCA

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA

AÇIK RIZA BEYAN FORMU


Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve İştirakleri/Grup Şirketleri (“Tezmaksan”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve buna bağlı yasal alt düzenlemelere uygun olarak bilgime sunulan Aydınlatma Metni çerçevesinde;

İletişim talebi ile ilgili süreçlerin yürütülmesi amacıyla; “ad, soyad, e-posta, talep bilgisi” şeklindeki kişisel verilerimin yurtdışında yer alan sunuculara aktarılmasına ve saklanmasına, Kanun’un 10. maddesine göre tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, Tezmaksan resmi web sitesinde yayımlanmış ilgili Aydınlatma Metni’ni okuduğumu ve anladığımı, herhangi bir etki ve baskı altında kalmaksızın yukarıda belirtilen kişisel verilerimin Tezmaksan tarafından yurtdışındaki sunuculara aktarılmasına açık bir şekilde rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Tüm Hakları Saklıdır Tezmaksan - Tezmaksan Online Cnc Yedek Parça Sitesi © 2024. Sitemizde Dolar ve Euro kurlarının durumu anlık değişiklik göstermektedir. Garanti süresi ürün Tezmaksan personeli tarafından montaj yapılması durumunda 6 ay dır.